یخچال فریزر مدل بکو

یخچال فریزر مدل بکو دارای طراحی زیبا و رنگ مشکی چرمی ، زینت بخش آشپزخانه شما می باشد .

فناوری هوشمند

متغیرهای ورودی :
از امکانات این مدل که بر زیبایی آن نیز افزوده است ، داشتن آبریز بر روی درب یخچال می باشد که از باز و بسته شدن زیاد درب یخچال و هدر رفت انرژی در زمان استفاده از آب سرد ، جلوگیری می کند . همچنین این مدل دارای یک پنل برای تنظیم و نشان دادن دمای داخل دستگاه در باروی درب یخچال می باشد . 2 منطقه آبی ، منطقه تازه نگه داری 0 تا 3 درجه سانتی گراد و طبقات شیشه ای از ویژگی های یخچال این مدل می باشد . حجم خالص یخچال 396 لیتر می باشد .
کنترل هوشمند :
این یخچال فریزر با رده انرژی A+ و ایجاد حداکثر صدایی معادل 40 دسی بل از جمله وسایلی با بازدهی بالا ی انرژی و صدایی کم می باشد . از نظر بهداشتی نیز این مدل در سطح بالایی ( نسبت به مدلهای دیگر) قرار دارد که از آن جمله می توان به فناوری تصفیه هوا با یون ، فیلتر کربن ضد باکتری هایژن اشاره کرد . همچنین دستگیره و نوار دور درب ضد باکتری می باشد .

جوایز

award-x.pngaward-x.pngaward-x.pngaward-x.png

مشخصات فنی

  • ›حجم خالص : 396 لیتر
  • ›رده انرژی : A+
  • ›مصرف انرژی : 472 کیلو وات ساعت در هر سال

راه حل های هوشمندانه

ظاهر
قبل از اینکه به طور جدی اقدام به خرید یخچال و فریزر کنید، فضایی که شما برای این وسیله بزرگ دارید را اندازه بگیرید. فضایی که شما در اختیار دارید، ظرفیت داخلی که شما می توانید داشته باشید را تحمیل می کند.
امکانات
در بیشتر یخچال فریزرهای جدید سیستم برفک آب کن اتوماتیک (Defrost) وجود دارد، به طوری که خود یخچال فریزر بدون دخالت شما، در زمان لازم برفک ها را آب می کند و بدین ترتیب مصرف انرژی کاهش می یابد و از همه مهم تر «نوفراست» بودن آنها (بدون برفک) میباشد.
مصرف انرژی
در کل، یخچال های فریزر پایین، بهینه مصرف انرژی را دارند بعد از آن ها فریزر بالا ها. ساید بای ساید ها کمترین بازده انرژی را دارند گرچه امروزه محبوب ترین نوع یخچال و فریزرها هستند.
اندازه یخچال
اندازه یخچال فریزر با توجه به تعداد افراد خانواده شما و شرایط زیست محیطی، گرمسیر یا سردسیر بودن منطقه سکونتتان، دوری و یا نزدیکی شما به مراکز فروش مواد غذایی از جمله مواردی است که به هنگام انتخاب یخچال فریزر باید در نظر داشته باشید.
خصوصیات فنی یخچال فریزر
ظرفیت : 396 لیتر
رنگ : مشکی
ابعاد : ارتفاع 182.5 * عرض 84 * عمق 74.5 سانتی متر
آب سرد کن روی درب : دارد

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
تلفن :
* پرسش :